آخرین آپدیت فایرفاکس چیست؟ موزیلا همه صوتی خودکار پخش می کند

موزیلا این هفته فایرفاکس 66 را منتشر کرد، که به طور پیشفرض اکنون تمام بازی های صوتی و تصویری را مسدود می کند.

دیگر افزونه ها و پیشرفت هایی که به Firefox 66 اضافه شد، عبارتند از: پیمایش نرم و صاف، جستجو در میان زبانه ها و هشدارهای واضح تر در مورد مشکلات احتمالی امنیتی در یک وب سایت که در صفحه نمایش داده می شود.

مهندسان همچنین 21 آسیب پذیری را رفع کردند، پنج مورد از آنها با عنوان "بحرانی" رتبه بندی خطرناک موزیلا را نشان دادند. موزیلا گزارش داد: "برخی از این اشکالات شواهدی از فساد حافظه نشان دادند و ما معتقدیم که با تلاش کافی، برخی از این ها می توانند برای اجرای کد دلخواه مورد سوء استفاده قرار بگیرند."

خاموش با خودکار بازی

تغییر به طور پیش فرض به صورت اتوماتیک خاموش شد: انتظار می رود بیش از یک ماه پیش، موزیلا اعلام کرد که "با انتشار فایرفاکس 66 برای دسکتاپ و فایرفاکس برای آندروید، فایرفاکس به طور پیشفرض صوتی و تصویری صوتی را مسدود می کند."

تبلیغات

برای مشاهده ویدئو و گوش دادن به صدا، کاربران می توانند روی دکمه نمایش نمایش داده شده کلیک کنند، موزیلا گفت. آنها همچنین می توانند کنترل های خاص سایت را بکشند که به برخی از مقصد ها اجازه می دهد تا شروع به بازی کنند به محض اینکه مرورگر یک صفحه را می کشد. همچنان مجاز به پخش ویدئو متوقف شده نیز می شود. ویدیو بدون صدا در حال حاضر توسط تمام مرورگرهای اصلی که رسانه های خودکار پخش را پشتیبانی می کنند پشتیبانی می شود.

فایرفاکس 66 تنظیمات صوتی خودکار پخش موزیلا

کاربران فایرفاکس 66 می توانند تنظیمات صوتی خودکار را براساس هر سایت بر اساس کلیک روی "من" در نوار آدرس تنظیم کنند.

موزیلا در حال حاضر در حال بازی کردن در اینجا به مانند گوگل است، که منجر به توقف خودکار بازی صوتی. تا سال 2013، Chrome مسدود شده صوتی که از زبانه های باز افتاده است. سال گذشته، کنترلهای سختگیرانهتری را در مورد بازی خودکار اضافه کرد، هرچند آن را رد کرد تا هر صوتی را در هر سایتی مسدود کند.

فایرفاکس 66 بسیار مشابه است. "ویدئوی بعدی پس از انتشار روز 19 مارس به یک شرکت نوشت:" نیک نگوین، معاون رئیس جمهور موزیلا از استراتژی محصول، به طور خودکار، همانطور که سایت در نظر دارد ... ((on)) تمام سایت های جریان، از جمله Netflix، Hulu و یوتیوب " وبلاگ.

موزیلا گفت: مانند بسیاری از ویژگی های فایرفاکس، مسدود سازی بازی خودکار در مراحل مختلف اجرا می شود. طرح آن: تا مارس 21، تا مارس 26، 50٪ از کاربران را ارائه می دهد.

20 سال از ISA. آیا شما هنوز شروع کرده اید؟

SponsoredPost توسط Aviva پشتیبانی می شود

20 سال از ISA. آیا شما هنوز شروع کرده اید؟

آیا احساس می کنید واقعا سرمایه گذاری و چیزهایی مثل آن را درک نمی کنید؟ خوب، اگر انجام دهید، نگران نباشید تو تنها نیستی.

در حال حاضر همگام سازی شده است: محتوای جاوا اسکریپت وب صوتی خودکار را اجرا کنید، که معمولا به برنامه های قدیمی وب و بازی های آنلاین محدود می شود. در اوایل فوریه، موزیلا گفت که این کار "بر روی مسدود کردن خودکار بازی برای محتوای صوتی وب" کار می کرد و امیدوار بود که این مسدود شدن را برای این سال اضافه کند. گوگل به طور خودکار مسدود کردن خودکار محتوای وب صوتی در Chrome 66 اضافه کرد اما تقریبا بلافاصله پس از آنکه کاربران و توسعه دهندگان شکایت کردند که این تغییر بازی بسیاری از بازی ها و برنامه ها را متوقف کرد، افزوده شد. گوگل با استفاده از کروم 71، که در دسامبر 2018 حمل می شود، مسدود شدن خودکار بازیابی شد.

برنامه ریزی مرحله ای طراحی شده است به طوری که اگر فایرفاکس 66 به همان نوع سرخوانی برسد، موزیلا می تواند به سرعت به توقف متصل شود.

جستجوی ساده و هشدارهای امنیتی

فایرفاکس 66 یک تابع جستجو را به منوی سرریز تب اضافه کرده است - که در سمت راست سمت راست است وقتی که برگه های متعدد باز وجود دارد - که به طور خودکار یک نشان٪ (٪) در نوار آدرس / جستجو وارد می کند. هر گونه جستجوی سپس نشانگرهای مرتبط باز در لیست کشویی را نشان می دهد.

ارتقاء همچنین به هشدار های پخته شده که در زمانی که مرورگر بر این باور است که مشکل گواهی دیجیتالی سایت به نظر می رسد، ظاهر می شود. گواهی های قانونی ثابت می کند که سایت چیزی است که ادعا می کند. نگوین گفت: "اگر چیزی درست نیست، هشدار امنیتی دریافت خواهید کرد. "ما این هشدارها را ساده و صریح ایمن به روز کرده ایم." هفته گذشته، موزیلا نمونه هایی از "قبل" و "بعد" را در اینجا قرار داد.

قدرت اتوماسیون صنعتی

BrandPost توسط نوکیا پشتیبانی می شود

قدرت اتوماسیون صنعتی

فناوری هایی مانند هوش مصنوعی، واقعیت تقویت شده و اینترنت صنعتی چیزها صنعت را به سمت آینده هدایت می کنند و شبکه کلیدی است.

ارتقاء بعدی، فایرفاکس 67، با توجه به تقویم انتشار فعلی مرورگر، باید در تاریخ 14 مه به کاربران برسد


منبع : https://magicnews.persianblog.ir/


.